Automatizace domácnosti od Somfy

V oblasti automatizace domácnosti Vám přinášíme kompletní nabídku produktu firmy Somfy, jenž zajistí pohodlí, úspory, a především bezpečí pro Váš domov.

Jsem plně certifikován pro montáž i servis kompletního portfolia produktů automatizace Somfy.

Domácnost ovládaná chytrým telefonem a sérií předem nastavených “scénářů” už není záležitostí sci-fi filmů. Dnešní pokročilé technologie Vás překvapí uživatelskou přívětivostí i pokročilou funkcionalitou.

Jak to funguje

V automatizované domácnosti máte doslova pod palcem ovládání stínění, vrat, bran, osvětlení i energií. Všechna kompatibilní zařízení jsou napojená na jeden ze systémů automatizace, u Somfy jde o systém TaHoma®, nebo Connexoon.

Každé zařízení poté ovládáte z počítače nebo chytrého telefonu, nebo necháte pracovat scénáře, které si předem vytvoříte. Scénář může vypadat například tak, že se automaticky stáhnou žaluzie, pokud teplota v domě přesáhne přednastavenou hodnotu a sluneční čidlo zaznamená intenzivní záření.

Seznamte se také s odpověďmi na nejčastější dotazy ohledně automatizace domácnosti.

Systém TaHoma®


TaHoma® je komplexní systém automatizace domácnosti, který se stará nejen o Vaše pohodlí díky vlastní aplikaci pro chytré telefony, ale i o bezpečí Vašeho domu a Vaší rodiny. Představte si ji jako elegantní designové zařízení, které doma napojíte na internet a ke kterému pak bezdrátově připojíte vnitřní i venkovní stínění, osvětlení, vytápění, alarm nebo vjezdovou bránu a garážová vrata.

Instalaci systému TaHoma® zajistíme prakticky kdekoli, může se jednat o byt, nebo rodinný dům se zastavěnou plochou více než 200 m².

Zde zjistěte o systému víc.

 

 

Systém Connexoon


Systém Connexoon je vyvinut pro pohodlné, bezpečné a šetrné ovládání tří důležitých prvků Vaší domácnosti – stínění, příjezdu k domu a terasy. Connexoon jako takový dostanete v elegantním designu, který nijak neruší interiér domu. Stačí jej připojit k internetu a přidat jednu aplikaci nebo libovolnou kombinaci dvou aplikací z nabídky Window, Access a Terrace.

Vybraná zařízení pak ovládáte odkudkoli v aplikaci, kterou jsme vyvinuli pro zařízení s operačními systémy Android a iOS.

Systém Connexoon je vhodný pro ovládání jednoho, nebo dvou prvků domácnosti. Pro komplexní ovládání celé domácnosti zvolte systém TaHoma®.

Zde zjistěte o systému víc.

 

 

KONTAKT


NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Pokud se rozhodnete pro kontakt s námi využít níže umístěný formulář, věnujte patřičnou pozornost úplnosti vyplňovaných údajů v jednotlivých polích. Usnadníte nám tím zpětný kontakt s Vámi. Těšíme se na Vaše dotazy, podněty, nabídky či připomínky.

* Všechna pole jsou povinná. Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním poskytnutých osobních údajů, které budou uchovávány po dobu nezbytně nutnou, tedy do doby, než pomine účel zpracování. Jakmile obdržíme Vaši zprávu, budeme reagovat co nejdříve.